Houpací prkno Postura

3 hodnocení

Montessori balanční pomůcka

Rozvoj motoriky a kreativity

Vyrobeno ručně v České republice

1 790 Kč
Skladem

Houpací prkna vznikla téměř před dvaceti lety v Kanadě a odtud se díky waldorfské a Montessori pedagogice rozšířila do celého světa. Houpací prkna POSTURA vyrábíme z vrstveného bukového dřeva a jsou skvělou balanční pomůckou k procvičení stability a posílení svalů středu těla. Objevte jejich benefity i Vy a užijte si radost z rovnováhy v každém věku.

Houpací prkno je určené pro děti od 3 let ale vyhrají si s ním i menší děti. Houpání na houpacím prkně zábavnou formou rozvíjí rovnováhu, potřebnou ke zvládnutí složitějších motorických dovedností, jako jako je třeba skákání na jedné noze a chůze do schodů. Houpáním se rozvíjí také jemná i hrubá motorika a posiluje se posturální svalstvo středu těla (Core). Pouze houpáním ale využití houpacího prkna nekončí. Poslouží třeba jako skluzavka, most, tunel, židlička nebo stoleček. Fantazii se meze nekladou a té dětské obvzlášť ne. V duchu Montessori pedagogiky podporují houpací prkna tzv. otevřenou hru, které nechává dětem prostor pro jejich vlastní kreativitu a představivost.

Houpací prkna různých výrobců mají různá zakřivení. My jsme po dlouhém testování různých velikostí a tvarů zvolili takový rádius, který dětem nejvíce vyhovuje, nenutí je stát až na samé hraně prkna ale dovolí jim využít celou plochu. Jsme si jistí, že si Vaše děti houpací prkno POSTURA zamilují a stanou se na dlouhou dobu oblíbenou součástí jejich světa. 

Naše houpací prkna samozřejmě splňují veškeré požadavky, vyplývající z platné legislativy dle rozhodnutí Technického a zkušebního ústavu v Praze. Kvalitní materiály a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti našich výrobků. Pro povrchovou úpravu používáme to nejlepší, co se dá koupit, osvědčenou směs přírodních olejů a vosků značky OSMO, která krásně podtrhuje přirozenou kresbu a barvu bukového dřeva, poskytuje mu výbornou ochranu proti poškození a současně vyhovuje normě ČSN EN 71, č. 3 o nezávadnosti a bezpečnosti dětských hraček. 

Kód Kód: 77
Jméno značky: Postura
Kategorie: Houpací prkna
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu