Pikler triangle přírodní

Neohodnoceno

Montessori prolézačka Pikler triangle - trojúhelník dle lékařky a pedagožky Marie Montessori.

Trojúhelník Piklerové rozvíjí pohybové schopnosti dětí dle jejich individuálních možností. Nejmenším dětem poskytuje pevnou oporu při jejich snaze o vzpřímený postoj. Pro větší děti se stává zábavnou prolézačkou, na které dokáží dle svých aktuálních možností překovávat sami sebe a posouvat svoje hranice.

Krásný, bezpečný a zábavný prvek Vašeho Montessori pokojíčku, ke kterému se budou Vaše děti neustále vracet.

2 990 Kč
Skladem

Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Všechny hrany jsou dokonale zabroušené a příjemné na omak. Materiálem našeho trojúhelníku je buková překližka, která zajišťuje velkou pevnost a přitom má krásnou přírodní kresbu dřeva. Tyče jsou vyrobeny z masivní bukové kulatiny o průměru 25 mm. Tento průměr nám vyšel jako nejlepší pro zajištění pohodlného a bezpečného úchopu.

Doporučujeme trojúhelník doplnit o naši skluzavku, která výrazně rozšiřuje jeho užitné vlastnosti. Skluzavku je možno připevnit do různé výšky a tím nastavit její sklon. Skluzavka má dvojí využití. Z jedné strany je hladká plocha, z druhé strany jsou tyče pro snadné šplhání. Unikátní bočnice naší skluzavky zajišťují maximálně stabilní konstrukci. 

Ruční výroba v České republice. 

Stabilní a přitom skladná konstrukce. Díky důmyslnému designu je trojúhelník možné jednoduše složit a schovat jej např. pod postel.

Výška 80 cm, délka příček 80 cm, šířka trojúhelníku 90 cm

Materiál: Buková překližka, bukové tyče o průměru 25mm.

Nosnost: 40 kg

Doporučený věk: od jednoho roku

Bezpečnost: Povrchová úprava splňuje normu o bezpečnosti dětských hraček EN71.

 

Kód Kód: 120
Jméno značky: Postura
Kategorie: Pikler triangle
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu